Ústav Dálného východu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, Japonské centrum Mezinárodního PEN klubu a České centrum Mezinárodního PEN klubu si vás dovolují pozvat na mezinárodní konferenci “Japonská literatura minulosti, současnosti a budoucnosti” konanou 9. prosince 2016 pod čestnou záštitou Velvyslanectví Japonska v České republice. Na konferenci vystoupí zástupci Českého a Japonského centra Mezinárodního PEN klubu a odborníci z Ústavu Dálného východu FF UK. Součástí konference je i panelová diskuze na téma “Tajemství japonské literatury”

Program konference

Úvod > Nástěnka > Mezinárodní konference “Japonská literatura minulosti, současnosti a budoucnosti”